Cilvēka sirdī iedzēla Bite. Bite iedzēla tik stipri, ka saindēja cilvēka sirdi. Sirdī nemaz vairs nav brīvas vietas. Inde apņēma cilvēku pašu. Cilvēkam nācās domāt. Kapēc Bite, izvēlejas tieši viņu, bet ne citu? Bite zināja ko dara. Saindējot cilvēka sirdi , cilvēks sāka domāt par Biti. Bite lidoja apkārt pie citām cilvēka sirdīm un dzēla ar vēl stiprāk , kā agrāk. Bitei nesapēja tik stipri. Bitei patika iedzelt, saindēt cilvēka sirdi. Bite mīlēja baudīt to mirkli, sniegt ilūziju..Un vai var vainot Šo nelaimīgo Biti? Jo savulaik kāds cits, bija laupījis Bites sirdi un dzēlis nemāzāk stipri. Tagad Bite tikko ko jūt , tā mūk. Viņa mūk no sāpēm , sāpinot citus. Un , kas viņai daļas par svešu sirdi. Jo runa tak neiet par Biti. Bet gan par saintēto sirdi, un izdzīvoto dzīves mirkli.
Related Posts
13/10/2021
KAS BIJA BUDA?
02/05/2020