Kāpēc sievietēm patīk ziedi? Vai patīk? Vai pirkt? Kādus pirkt? Un kas to ir teicis, ka jāpērk? Vienmēr uzdotais jautājums. Ziedu veikals. Un tas piedāvājums, tik milzīgs. Zvans, draugam. Ko iesākts? Nu, sieviete taču gaida. Visas gaida….Tas ir cieņas un uzmanības apliecinājums. Es tak, esmu Vīrietis. Dzeltenas rozes , ups !!!.. Šķiršanās..Bet, ja divi simti un pa divi euro…Nu , nē diez vai viņa šķirtos no manis. Bet, ja nu tomēr.. Prātā iezogas šaubas. Nu, nē tie tak māņi, tumsonība. Labi, labi, sarkanas. Lai viņa nedomā, es vēl nēesmu gatavs. Šitai visai Peripērijai. Suns, viņu rāvis. Es, tak viņu vēl nezinu. Un neēmu .,es pieaudzis. Un mamma? Tās praktiski , ir jau laulības. Pasarg, Dievs ! Baltas, kapēc..gan? Viņa nav meitene… Es uz kristībām neēju… Melnas..Nu vienkārši, nav..Mmm.. Nu, kas ! Nav dabā? Paldies, daba ka nav…Nu , ko tad? May be ?..Konfekšu kasti.. Apvainosie.. Piedod..man sāp kakls, varbūt tu nāc pie manis un pa ceļam, atnes kumelīšu tēju…